גן אירועים ליום הולדת

גן אירועים ליום הולדת

יום הולדת היא חגיגה נחמדת בהחלט, אך היא הופכת לנחמדת פחות ופחות כאשר חוגגים אותה באמצעות עוד ערב שגרתי במסעדה או בבית. אם אתם מעוניינים להפתיע את החוגג באמת, גן אירועים ליומהולדת הוא המקום המושלם. גן אירועים דוברובין מציע לכם לחגוג יום הולדת ייחודי שייזכר לעד. הגן ממוקם בצפון, במקום שלו וירוק, באמצע הנוף הגלילי השופע.

גן אירועים ליום הולדת – מתי חוגגים בו יום הולדת

באופן כללי, אפשר לחגוג יום הולדת בגן אירועים בכל גיל, אך ישנם גילאים מיוחדים שכדאי לציין באווירה קצת אחרת:

  • בר מצווה/ בת מצווה – מכיוון שמדובר באירוע גדול ומשמעותי כמו מעבר מילדות לנערות, כדאי לערוך את מסיבת המצווה בגן מפואר.
  • גיל 16 – זהו גיל מיוחד של פריחה ואהבות חדשות שצצות כך פתאום. גן אירועים הוא המקום המושלם לחגוג בגיל זה עם המשפחה או החברים.
  • גיל עגול – זה יכול להיות גיל 20, 30 ויש אומרים שאף גיל 25 מתאים לקטגוריה. כל גיל מיוחד של החלפת קידומת או גיל שהוא מספר יפה מתאים לחגיגה מיוחדת.
  • גיל 40 – גיל זה ידוע לשמצה, ורובנו מכירים את המונח "משבר גיל ה-40". זהו גיל הביניים, שבו האדם אינו צעיר מדיי ואינו מבוגר מדיי, אך הוא עלול לערוך לעצמו חשבון נפש בלתי פשוט לגבי חייו. דווקא בגיל זה חשוב לחגוג במקום מיוחד ולהבין שלמרות הכול הגיל הוא רק מספר.
  • גיל הזהב – גן אירועים ליומהולדת הוא מקום מכובד לחגוג בו את גיל הזהב. כאן יקבלו החוגגים המבוגרים את היחס הראוי להם. בגן אירועים מעוצב יחכו להם שולחנות ארוכי בכל טוב, רחבת דשא ומוזיקה נהדרת.

אטרקציות ביום הולדת

אין יום הולדת בגן אירועים ללא אטרקציות איכותיות. כל שיש לעשות הוא להתאים את האטרקציה הנכונה עבור האירוע. כך למשל, אם מדובר בחוגגים צעירים בגילאי בר מצווה/בת מצווה כדאי להציב שולחנות משחק מאתגרים. מנגד, אם מדובר ביום הולדת בגיל המעבר או בגיל הזהב, מומלץ לבחור אטרקציה רגועה יותר כמו דוכן מזון או צילומי מגנטים כמזכרת מהאירוע הייחודי.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *