גן לאירועים עסקיים

גן לאירועים עסקיים

בכל שנה מגיע הרגע להשתתף בערב חברה. לערב ייחודי זה מחכים כולם – המנהלים והעובדים כאחד, מכיוון שזו הזדמנות נהדרת להשתחרר ולקחת פסק זמן מהעבודה. אם אתם מחפשים מקום לערב חברה, גן לאירועים עסקיים הוא המקום המושלם עבורכם. גן אירועים דוברובין מציע לכם מגוון רחב של הפעלות לערב שכולו הנאה, גיבוש וצחוק.

גן לאירועים עסקיים – מם יתרונותיו של אירוע עסקי

ערב חברה או כל אירוע עסקי אחר הוא חובה בכל חברה, וזאת מכמה סיבות טובות:

  • הזמן להגיד טובה – מנהלים טובים הדואגים לעובדים שלהם, עורכים לכבודם אירוע מיוחד כדי להגיד להם תודה על המאמצים והעבודה הקשה לאורך השנה. רבים מבין המנהלים רואים בכך הזדמנות טובה לערוך טקס לעובדים מצטיינים ולעודד את העובדים האחרים לנהוג כדרכם.
  • להכיר את כולם – אם אתם עובדים בחברה קטנה, סביר להניח שאתם מכירים את כל העובדים – ממנהל החשבונות ועד המנכ"ל. מנגד, אם אתם עובדים בחברה גדולה, אתם מכירים אך בקושי את עובדי המחלקה שלכם. ערב גיבוש הוא הזדמנות טובה להכיר את כלל העובדים שעמם אתם נמצאים באותו הבניין במשך רוב שעות היום, אך אינכם זוכים לדבר איתם.
  • לשבור את הקרח – בעבודות השונות נוצר ריחוק מסוים בין המנהלים לעובדים שלהם. בערב גיבוש המתקיים בגן אירועים אפשר לשבור את הקרח וליהנות מערב משותף ואיכותי.
  • לאכול טוב – גן לאירועים עסקיים מעניק לכם מאכלים מיוחדים וערבים לחיך. אם אתם נוהגים להביא לעבודה סנדוויץ' יבש או שפשוט נמאס לכם מהאוכל שמגישים בחדר האוכל, זה הזמן לצאת לערב גיבוש נפלא וליהנות מכל ביס.

אטרקציות בכל מקום

אטרקציות הן חלק בלתי נפרד מכל אירוע, ובמיוחד מאירוע עסקי. כדי לאחד באמת בין העובדים, חשוב לעודד אותם לעשות פעילות משותפת יחד, וכשעושים אותה בגן אירועים, השמים הם הגבול. ניתן לערוך אירועי קזינו, משחקי שולחן, דוכני אוכן או להזמין הרצאות מעניינות, מצחיקות ומרתקות. בסיומו של ערב איכותי, העובדים יודו לכם ולא יפסיקו לדבר על ערב גיבוש מיוחד שהיה להם ימים ואף חודשים אחרי שהאירוע מסתיים. רק אל תשכחו להזמין צלם ולהפיק תמונות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *